Produkty Huggels (Anna Club Plush)

« powrót

Pluszowe PRZYTULANKI, SZELESZCZĄCE SZMATKI, GRZECHOTKI oraz PODUSZECZKI to pierwsi przyjaciele każdego malucha.

Każde dziecko uwielbia maskotki i przytulanki. Najpierw są ulubionymi zabawkami dziecka, a potem najprzyjemniejszym wspomnieniem z dzieciństwa naszego malucha dla całej rodziny. Wybierając przytulanki , maskotki lub grzechotki dla naszych najmłodszych zapewniamy im nie tylko atrakcyjną zabawkę, z którą można spać i bawić się, ale również przyjaciela, który będzie mu towarzyszył w jego najważniejszych chwilach z wczesnego dzieciństwa, takich jak chociażby pierwsze próby łapania przedmiotów, siadania czy też stawiania pierwszych kroków.

Najlepsza, najukochańsza przytulanka, towarzyszy dziecku zawsze i wszędzie, to najczęściej dzięki niej możemy naszego malucha rozbawić, uspokoić, utulić do snu.

Dla dzieci zabawki są niezwykle ważne już od pierwszych chwil życia ponieważ nie tylko bawią, ale również uczą, wspomagają rozwój emocjonalny, pobudzają zainteresowanie dziecka, ułatwią doskonalenie zmysłu wzroku oraz rozwijają koordynację ruchową.

Nasze super miękkie PRZYTULANKI - PODUSZECZKI dostepne są w 4 kształtach: owieczki, ptaszka, króliczka i kotka. Poduszeczka daje maluszkowi poczucie bezpieczeństwa, ukojenie kiedy brak w pobliżu Mamy lub Taty i ułatwia zasypianie.

Miłe w dotyku SZELESZCZĄCE SZMATKI w kształcie owieczki, ptaszka, króliczka i kotka rozwiją zmysły wzroku dotyku słuchu. Uczą rozróżniania kształtów i kolorów, rozwiją wyobraźnię dziecka. Barwy i kształty pomagają skupić wzrok i uwagę, a szelest budzi jego zainteresowanie.

Nasze GRZECHOTKI wykonane są z miękkiego i przyjemnego materiału. Są dostępne w 2 różnych wersjach z kółeczkiem oraz bez. Są w kształcie owieczki, ptaszka, króliczka i kotka.

Wszystkie nasze przytulanki, szmatki, grzechotki przeznaczone są dla najmłodszych maleństw od 3 miesiąca życia. Wykonane są z trwałych i bezpiecznych materiałów. Produkty można prać w pralce w temperaturze 30 stopni.

Katalog Huggels

 
Copyright (C) 2011 Art and Play. Strony internetowe