Magiczne Drzewka

« powrót

Sztuka uprawy miniaturowych drzewek BONSAI rozpowszechniła się ponad 1000 lat temu w Chinach, a następnie została udoskonalona w Japonii. Obecnie drzewka Bonsai kojarzone są głównie z Japonią i znane są na całym świecie. Można je kupić praktycznie wszędzie. Wiedza dotycząca ich pielęgnacji oraz uprawy jest szeroka i ogólnodostępna. Ponieważ drzewka BONSAI to niezwykle efektowne i oryginalne ozdoby przyciągające nasz wzrok widać je coraz częściej w naszych domach i mieszkaniach.

Proponując naszym najmłodszym zabawkę kreatywną w postaci drzewek Bonsai, mamy nadzieje ,że każde dziecko , które otrzyma je w prezencie zostanie wielbicielem sztuki bonsai i będzie stale poszerzało swoją wiedzę na ten temat. BONSAI to wspaniała tradycja, hobby, które może dostarczyć wiele rodzin radości i zabawy.

Bonsai – To papierowe, magiczne, piękne drzewko dostarczy ci wszystkie korzyści ZEN – pogodę ducha, pokój, harmonię. Aby je stworzyć należy losowo powyginać wybrane gałązki i umieść je w szczelinach pnia drzewa. Następnie należy włożyć papierowe drzewko w zagłębienie na środku plastikowej tacki i upewnić się, że drzewko jest stabilnie ulokowane. Kolejny krok to wlanie ciekłego kryształu z saszetki bezpośrednio do plastikowej tacki.

Po kilku godzinach magia zaczyna działać! Kryształki zaczynają porastać drzewko. Należy pamiętać , że są one wyjątkowo delikatne. Dlatego Bonsai należy umieścić w bezpiecznym miejscu z którego można je oglądać i podziwiać. Należy uważać na przeciąg, podmuch wiatru. Nie należy dotykać Bonsai.

Pachnące , Kwitnące Drzewko - W jednym opakowaniu dostępne są dwa drzewka. W zależności od koloru opakowania mają one zapach lawendy, mięty, orchidei lub jaśminu. Aby je stworzyć należy złożyć dwa tekturowe elementy drzewka razem, włożyć drzewko w zagłębienie na środku plastikowej tacki i upewnić się, że jest ono stabilnie ulokowane. Następnie wlać ciekły kryształ z saszetki bezpośrednio do plastikowej tacki. Proszę pamiętać , że podstawka i przykrywka plastikowego pojemniczka, w którym umieszczone są drzewka służą jako podstawki dla obydwu drzewek.

Po kilku godzinach magia zaczyna działać! Kryształki zaczynają porastać drzewko. Należy pamiętać , że są one wyjątkowo delikatne. Dlatego drzewka należy umieścić w bezpiecznym miejscu z którego można je oglądać i podziwiać. Należy uważać na przeciąg, podmuch wiatru. Nie należy dotykać drzewka.
Bonsai oraz Pachnące, Kwitnące Dryewka to zabawki przeznaczone dla dzieci powyżej 5 lat.

 


      

 
Copyright (C) 2011 Art and Play. Strony internetowe