Rakiety powietrzne Stomp Rocket ®

« powrót

Jesteśmy dumni, że jako wyłączny dystrybutor firmy D&L w Polsce możemy naszym dzieciom zaproponować wiele radości podczas zabawy z rakietami powietrznymi "Stomp Rocket(R)".Prezentujemy dzieciom zabawki bezpieczne, które zapewniają im wiele godzin aktywności oraz dostarczają wartości edukacyjne. Rakiety powietrzne to zabawki polecane do zabawy dla dzieci powyżej 3, 6 oraz 9 lat.

STOMP ROCKET JUNIOR GLOW, Rakieta Powietrzna Junior, Świecąca w Ciemności, przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 lat, osiąga pułap do 30 metrów, składa się z 4 fluorescencyjnych piankowych rakiet.

STOMP ROCKET ULTRA, Rakieta Powietrzna Ultra, przeznaczona jest dla dzieci powyżej 6 lat, osiąga pułap do 60 m, składa się z 4 rakiet z piankowym grotem.

STOMP ROCKET SUPER HIGH PERFORMANCE, Rakieta Powietrzna Superwysokiego Zasięgu, osiąga pułap do 120 metrów, czyli wysokość 40 pięter, składa się z 6 rakiet z miękkim grotem.

Wszystkie rakiety napędzane są powietrzem. Pełny zestaw zawiera poduszkę powietrzną, wąż powietrzny z rurką, stojak oraz rakiety.

Nasze rakiety nie wymagają ani baterii ani paliwa, są bardzo łatwe i proste w montażu , są gotowe do startu w kilka sekund.

Należy tylko:

Połączyć ze sobą dwie nogi wprowadzając dwa wypusty w odpowiadające im gniazda pozostawiając przestrzeń między nimi na wstawienie trzeciej nogi w kształcie kąta prostego.

Następnie:

Wsunąć pionową nogę pomiędzy zmontowane dwie nogi i docisnąć ją w celu mocnego dopasowania części.

A na końcu:

Przytwierdzić do pionowej nogi, za pomocą śruby z motylkową nakrętką, rurę startową rakiety.

I Twoja rakieta powietrzna jest gotowa do startu.

Zalecamy nadzór osoby dorosłej

Wartości edukacyjne:

Nauczyciele na całym świecie używają rakiet powietrznych aby uczyć naukowych pojęć takich jak: trajektoria lotu, siła, ruch.

Aby zaplanować szkolną lekcję z użyciem rakiety powietrznej, prosimy odwiedzić stronę producenta: www.stomprocket.com

 

       

       

       

       

       

 
Copyright (C) 2011 Art and Play. Strony internetowe